Novinky, aktuality

Šestileté výročí

 

6 let. To je mezník, kdy definitivně končí rané dětství. Člověk má za sebou období, kdy se vše intenzivně učí, zkouší, osahává a z bezmocného uzlíčku se promění v človíčka, který se o sebe dokáže postarat a chystá se do školy. Také my jsme za ty roky udělali první krůčky, rozkoukávali jsme se, experimentovali, zkoušeli a zaznamenali jsme i pády, při kterých jsme si taky párkrát nabili hubu ústa. Dnes můžeme říct, že jsme si vybudovali určité základy a víme, kam směřujeme a kterým směrem se chceme dále rozvíjet.

Rok provozu má za sebou taky naše kavárna, kterou jsme slavnostně otevřeli na sv. Václava v roce 2017. Po počátečním přešlapování jsme byli nuceni prodloužit otevírací dobu a naše dvorní cukrářka Peťa občas nestíhá péct. :-) Jdeme cestou kvality a ručíme za to, že v našich dezertech nenajdete nic z polotovarů. Používáme zásadně vejce z podestýlky, pravou vanilku a suroviny nejvyšší kvality.

A samozřejmě - bez vás, našich zákazníků, by to všechno nebylo. Děkujeme, že nám pomáháte se zlepšovat, motivujete nás a dáváte naší práci smysl. Děkujeme vám za přízeň a těšíme se na setkání v mandlárně.

 

 

Mandlarna 2017

Mandlárna na podzim roku 2017.

Mandlarna dnes

Mandlárna na podzim 2018.

 
 
 
Napsali jste o nás

Šárka Kašpárková: "Loni jsem Hustopečskou mandlovici ochutnala poprvé, zamilovala si ji a dnes jsem si pro ni zajela znovu," prozradila bronzová medailistka z olympijských her 1996 v Atlantě.

Čtěte více

 
Nezletilým alkohol neprodáváme. Užíváním tohoto webu stvrzujete, že jste starší 18 let.
Reklama, design, webová stránka www.MATLOCHA.cz