Kávová Mandlovka 1,5 l

Kávová Mandlovka 1,5 l

Maxi balení likéru s vyladěnou chutí kávy a mandlí. Skvělá jako dárek.

Objem: 1,5 l

Alkohol: 25% obj.

Složení: velejemný líh, 100% přírodní kávové aroma, cukr, přírodní mandlové aroma

Plněno do skla s praktickým skleněným uzávěrem s broušeným kamenem

1 290 Kč Cena s 21% DPH
Skladem u Vás do 3 dnů
ks

Doprava od 180  Kč, při nákupu nad 2000  Kč doprava ZDARMA

Maxi balení likéru s vyladěnou chutí kávy a mandlí. Skvělá jako dárek.

Objem: 1,5 l

Alkohol: 25% obj.

Složení: velejemný líh, 100% přírodní kávové aroma, cukr, přírodní mandlové aroma

Plněno do skla s praktickým skleněným uzávěrem s broušeným kamenem

Maxi Kávová Mandlovka

Pro náročné milovníky našeho mandlovo-kávového likéru jsme připravili skvostnou variantu v nadstandardně velkém provedení. Pokud chystáte oslavu nebo chcete někomu udělat radost velkým dárkem v prémiové lahvi, je pro vás Kávová Mandlovka v 1,5litrové lahvi jako dělaná. Jakmile ji dostanete do ruky, jen těžko se s ní budete loučit. Tak se s obdarovaným raději domluvte, že si ji pak vypijete společně.  

 

Nezaměnitelná symfonie mandlí a kávy

Kávová Mandlovka vznikla jedno letní odpoledne při popíjení kávy. Pár hostů Mandlárny napadlo vyzkoušet spojení chutí výběrové kávy s Mandlovkou. A když se odhodlali obrátit panák likéru do espressa a poprvé nesli šálek ke rtům, určitě je nenapadlo, jak oblíbený likér právě přivedli na svět. Od té doby uplynula už řada let a my jsme rádi, že si Kávová Mandlovka našla pevné místo v srdcích i snech mnoha žen, ale i mužů, kteří nepohrdnou lehce nasládlým likérem s unikátním chuťovým profilem. 

Čtveřice lahví Kávové Mandlovky s různým objemem. Nejvýraznější varianta 1,5 l.

 

Zrozená v srdci jižní Moravy 

I když si Kávovou Mandlovku pochvalují lidé po celé republice a na Slovensku jakbysmet, vznikla v samém srdci jižní Moravy v Hustopečích. Pro svou kávovou barvu, chuť, a hlavně vůni se stala pojmem pro spousty milovníků likérů. I proto zdobí nejeden stůl významných událostí a oslav, stejně jako patří do speciální sekce domácích likérníků i vitrín vyhlášených barů. S chutí po ní sáhnou i slavné osobnosti, které se pro její chuť rády vracejí do Hustopečí, aby si na ní pochutnali přímo v místě, kde vznikla. 

Mapa republiky s lahví Kávové Mandlovky v místě, kde leží Hustopeče

Mandlovku vyrábíme s pokorou k přírodě

Bez kvalitní půdy a zodpovědného přístupu k příroděk přírodě bychom si dneska na Kávové Mandlovce pochutnávat nemohli. Proto se pečlivě staráme o mandloňové sady a věnujeme jim veškerou naši energii tak, jako to děláme i s Mandlovkou – klasickou i kávovou. Kvalitní kořeny a zodpovědný přístup totiž nesou ovoce. Místy je to dřina, která ale v každé minutě dává smysl. Pro nás i pro přírodu. 

Řady mandloní v hustopečských mandloňových sadech. Detail na rozkvetlou větvičku mandloně.

TIP: Namíchejte si Mind Eraser s esencí mandlí 

Oblíbený drink vhodný na páteční předěl za náročným pracovním týdnem zvládne připravit snadno i úplný začátečník. Do sklenice s ledem nalejete Kávovou Mandlovku, přidáte vodku a na konec zakápnete Tonicem. 

0,06 l Kávová Mandlovka 
0,06 l Vodka 
0,06 l Tonic 
led 

 

Podívejte se i na další velikosti lahví Kávové Mandlovky 

Pokud váháte, jak velkou lahev byste měli objednat napoprvé, sáhněte po klasice. Půllitr je tak akorát. Můžete ji vypít sami i s přáteli. Chci 0,5 l Kávové Mandlovky

Říkáte si, že vám bude pro začátek stačit kapesní varianta, kterou vezmete třeba na výlet na hory? Zkuste vyrazit s kapesními 0,2 l Kávové Mandlovky

No a pokud se chystáte někam dál letadlem, určitě si přibalte aspoň mandlového trpaslíka. Na letišti projde kontrolou a vy si mezi oblaky vychutnáte lahvičku 0,05 l Kávové Mandlovky

Výrobce:  Hustopečská mandlárna s.r.o., Na Úvoze 1448/2, Hustopeče 693 01.

Sledujte nás na
sociálních sítích
facebook instagram youtube