Mandlárna® Hustopeče
Mandlové dobroty v srdci jižní moravy

MANDLÁRNA® HUSTOPEČE TADY TO ZAČALO. RAČTE DÁL

Stavte se za námi do samého srdce jižní Moravy, kde vznikl legendární hustopečský mandlový likér. V naší kavárně si pochutnáte na sladkých i slaných mandlových delikatesách, které se skvěle hodí k mandlové kávě, mandlové limonádě nebo naší vyhlášené Mandlovce. Že jste u nás ještě nebyli? Tak to musíte hned napravit. Už vám chystáme místo s výhledem u nejlepšího stolu. 

Dvě mladé ženy povídající si u kávy na zahrádce před Mandlárnou spokojení hosté Mandlárny sedící na zahrádce před kavárnou

KDE NÁS NAJDETE 

Ať už se k nám vydáte autem, pěšky nebo třeba hromadnou dopravou, nebudete to mít daleko. Kavárna je na strategickém místě vedle hasičské zbrojnice, nedaleko silnice z Břeclavi na Brno a zároveň blízko hlavního vlakového nádraží. Na Dukelské náměstí je to od nás 5 minut procházkovým tempem. Třeba s mandlovou kávou s sebou. Navigace vás k nám spolehlivě dovede a parkovat můžete přímo před kavárnou nebo třeba o 100 metrů vedle před kinem.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Na Úvoze 2
Hustopeče u Brna 
693 01

Lidé si připíjejí Mandlovkou u stolu v Mandlárně Mandlové dobroty, panáky mandlovky a džbán vody na stole

JSME TU PRO VÁS DENNĚ

Z vlastní zkušenosti víme, že když člověk dostane chuť na kávu a dort, nedá se to odložit. I proto máme otevřeno denně. Je jedno, jestli se k nám zastavíte na rychlou kávu, než vám pojede vlak, posedíte po obědě s kolegou z práce nebo se za námi vypravíte po výletě na pořádnou dobrotu. Každý si u nás přijde na své. Ať už patříte mezi zapřisáhlé milovníky sladkého, nebo je vaší první volbou slané mlsání.

OTEVÍRACÍ DOBA

Po - Pá 8:00 - 18:00
Sobota - 9:00 - 18:00
Neděle - 9:00 - 17:00

Kateřina drží v ruce dvě lahve limitované série Mandlovky a Meruňkovky detail na designový hrnek s mandlovou kávou a dvě brčka

NAKOUKNĚTE DO KAVÁRNY

Nejste místní a chcete mít jistotu, že vás potěšíme nejen dobrotami, ale i interiérem? To samozřejmě chápeme, a proto jsme pro vás připravili virtuální okno do Mandlárny. Klidně se rozhlédněte doma u počítače nebo na mobilu, než se k nám vydáte. Můžete se těšit na moderní prostředí v minimalistickém designu. U nás se budete cítit dobře. Sami, s dětmi i s partou kamarádů. Mrkněte se. 

VYRAZTE NA PROCHÁZKU DO SADŮ

Sezení v naší mandlové kavárně je pohodlné a oblíbené. Přesto vám rádi doporučíme taky procházku do mandloňových sadů, které utvářejí unikátní atmosféru celých Hustopečí. Jsou jen asi 2 kilometry daleko a pěšky se k nim dostanete nejpozději za hodinu, i kdybyste šli opravdu pomalu. Nahoře na kopci je navíc vynikající výhled umocněný půvabnou rozhlednou. Pokud chcete, můžete se po cestě posilnit ve vinařství nedaleko hřbitova. Mrkněte se, kudy vedou stezky do sadů.

Dvě slečny se prochází mandloňovými sady cesta mandloňovou alejí k rozhledně

NAKUPTE SI DOBROTY DOMŮ 

Trefili jsme se vám do noty a rádi byste si některou z dobrot odvezli s sebou domů? Žádný problém! Většinu najdete na našem e-shopu. Jednoduše si tak můžete mandlovou kávu vychutnat doma a třeba jí překvapit vzácnou návštěvu. A samozřejmě nemusíte zůstávat jen u kávy. Mrkněte se, co by vám udělalo radost nebo čím byste mohli udělat radost svým blízkým. Určitě si vyberete. A kdybyste potřebovali poradit nebojte se na něco doptat. Poradíme vám v kavárně i na čísle 792 772 816. 

Líbilo se vám u nás? To jsme moc rádi. Ještě radši budeme, když o nás řeknete aspoň jednomu dalšímu člověku. Nebo vyberte nějakou pěknou fotku z kavárny a pochlubte se kamarádům na sociálních sítích, že jste u nás byli. Samozřejmě nás můžete označit, jestli chcete. 

A ještě něco, když budete mít kolem, mrkněte se taky do Mandláren v Brně a v Praze

Sledujte nás na
sociálních sítích
facebook instagram youtube