Mandlárna® Brno
navštivte nás v centru

MANDLÁRNA® BRNO

DVĚ PATRA PLNÁ DOBROT. STAVTE SE

Až se budete procházet centrem Brna, stavte se k nám. Můžete se těšit na vynikající mandlovou kávu i dezerty. Že máte raději slané a k tomu pivo? Žádný problém. I pro vás máme spousty dobrot. A mandlové pivo si budete pochvalovat. Uvidíte sami. Už se vám sbíhají sliny? Navrch přidáme luxusní výhled na Dominikánské náměstí. Jestli se usadíte v přízemí, nebo se budete chtít kochat z prvního patra, to už necháme na vás. Tak co, pro kolik lidí vám máme nachystat stůl? 

Okno mandlové kavárny s vystavenou Mandlovkou a dalšími delikatesami Žlutý ušák  Alt text pravé fotky: Žluté křeslo ušák v moderním interiéru brněnské Mandlárny 

 

KDE NÁS NAJDETE 

Ať už se k nám vydáte pěšky nebo městskou hromadnou dopravou, nebudete to mít daleko. Kavárna je hned vedle Velkého Špalíčku naproti kostela sv. Michala vedle Dominikánského náměstí. Nejblíž jsou tramvajové zastávky Šilingrovo náměstí a Zelný trh. Z první jmenované je to z kopce po ulici Dominikánská, ze druhé lehce do kopce po ulici Panská. Obě cesty vám zaberou nanejvýš 5 minut. Chystáte se do Brna vlakem? Z hlavního nádraží k nám pohodovou chůzí dojdete za 9 minut. 

Autem k nám můžete taky. V takovém případě doporučujeme zaparkovat v podzemním parkovišti Velkého Špalíčku. Odtamtud je to do kavárny doslova pár kroků. 

Těšíme se na vaši návštěvu.

Dominikánská 352/1
Brno-město
602 00

Dopřejte si odpočinek od rušného města a najděte útočiště v naší oáze mandloňového klidu. V Brně jsme našli krásné místo v centru vedle Velkého Špalíčku, naproti kostela sv. Michala. Jakmile se uvelebíte do našich žlutých křesílek, nic vás nebude rušit, jen se budete moci přes okno kochat výhledem na barokní sochy. Kouzlo tohoto místa vám zpříjemní přírodní delikatesy z Mandlárny.

JSME TU PRO VÁS DENNĚ

Když přijde chuť na kávu a dort, nedá se to odkládat. Káva a dort mají vždycky přednost. I proto pro vás máme otevřeno každý den. Je na vás, jestli se stavíte jen na rychlou kávu s sebou, než vyrazíte na vlak, budete chtít prosedět celé dopoledne u oblíbené knihy nebo přijdete oslavit narozeniny. Určitě si u nás najdete to svoje. Jídlo, pití i pohodlné posezení. Třeba ve žlutém ušáku, ze kterého nebudete chtít pryč. 

Otevírací doba
10:00 - 21:00

Podnos s mandlovou paštikou a řemeslným chlebem Mandlové dezerty  Alt text pravé fotky: Mandlové dezerty na tácu

PŘIJĎTE NA DOBROTY V LÉTĚ I V ZIMĚ

Můžete se nechat obklopit klidným a hřejivým interiérem Mandlárny, zatímco si budete pochutnávat na mandlové kávě, dortu nebo třeba legendární Mandlovce. Nebojte se, u nás se tlačit nebudete. Kavárna je vzdušná a každý má dost místa i soukromí. Přesně tak, abyste si mohli od příchodu po poslední kapku kávy užít každou sekundu naplno. 

A když budete chtít v letní sezóně obdivovat krásu kostela sv. Michala nebo Dominikánského náměstí, rádi vás obsloužíme na zahrádce. V letní sezóně ji najdete přes ulici naproti kavárně. Většinu dne je tu blahodárný stín, který vám zaručeně uleví od letního horka. Samozřejmě můžete osvěžení posílit naší limonádou nebo pivem, které chutnají po mandlích. Přijďte ochutnat! 
 

Vnitřek Mandlárny se stolky a židlemi Letní zahrádka brněnské Mandlárny

OSLAVA NEBO ROZLUČKA SE SVOBODOU? UMÍME! 

Chystáte velkou akci, na které chcete mít soukromí? Rádi vám vyhradíme celé horní patro (cca 24 míst), aby vás nikdo nerušil. O jídlo a pití se taky rádi postaráme, ať se můžete nerušeně věnovat oslavě a všem, koho pozvete. Máte speciální přání? Dejte nám vědět, co byste rádi, a domluvíme podrobnosti. 

Anna Knižátko 
manažerka Mandlárna Brno 

775 391 335 

brno@mandlarna.cz 

Nabízíme také řízené degustace pro skupiny či možnost firemního teambuildingu a pronájem salonku. 

 

NAKOUKNĚTE DO KAVÁRNY

Seznamte se s interiérem a atmosférou Mandlárny, než k nám vyrazíte. Připravili jsme pro vás virtuální procházku celou kavárnou. Můžete si předem vybrat ideální místo k posezení, nechat se okouzlit architekturou a geniem loci nebo nasdílet kamarádům tip na posezení. Rádi vás uvidíme, ať už se k nám vydáte sami, ve dvou nebo třeba celá parta. Mrkněte se na Mandlárnu z domu od počítače a nechte se okouzlit osobitou atmosférou.

NAKUPTE SI NĚCO DOBRÉHO DOMŮ

Trefili jsme se vám do noty a rádi byste si některou z dobrot odvezli s sebou domů? Žádný problém! Většinu najdete na našem e-shopu. Jednoduše si tak můžete mandlovou kávu vychutnat doma a třeba jí překvapit vzácnou návštěvu. A samozřejmě nemusíte zůstávat jen u kávy. Mrkněte se, co by vám udělalo radost nebo čím byste mohli udělat radost svým blízkým. Určitě si vyberete. A kdybyste potřebovali poradit nebojte se na něco doptat. Poradíme vám v kavárně i na čísle 775 391 335

 

Dvě luxusní lahve Mandlovky dozrávané v barikovém sudu Dvě malé lahvičky Mandlovky a Kávové Mandlovky na podnose 

 

Líbilo se vám u nás? To jsme moc rádi. Ještě radši budeme, když o nás řeknete aspoň jednomu dalšímu člověku. Nebo vyberte nějakou pěknou fotku z kavárny a pochlubte se kamarádům na sociálních sítích, že jste u nás byli. Samozřejmě nás můžete označit. Budeme rádi. 

A ještě něco, když budete mít cestu kolem, mrkněte se taky do Mandláren v Hustopečích a v Praze


Jak to v Mandlárně žije?

Sledujte nás na Facebooku i Instagramu

Přidejte si nás na Facebooku, budete tak mít jako první info o nových dobrotách, drincích, akcích atd.

Sledujte nás na
sociálních sítích
facebook instagram youtube