Mandlárna® Brno
navštivte nás v centru

  

 

Vychutnejte si mandlové delikatesy v centru Brna

Dopřejte si odpočinek od rušného města a najděte útočiště v naší oáze mandloňového klidu. V Brně jsme našli krásné místo v centru vedle Velkého Špalíčku na Dominikánské 1, naproti kostela sv. Michala. Jakmile se uvelebíte do našich žlutých křesílek, nic vás nebude rušit, jen se budete moci přes okno kochat výhledem na barokní sochy. Kouzlo tohoto místa vám zpříjemní přírodní delikatesy z Mandlárny.

 

 

Otevírací doba
Jsme tu pro vás každý den od 10:00 do 21:00.

Chcete si objednat salónek na oslavu nebo rozlučku se svobodou? Zavolejte nám 775 391 335

Anna Kolínská
manažerka Mandlárna Brno
obchod@mandlarna.cz

Přijďte ochutnat pravé mandlové likéry,

pivo a delikatesy z Mandlárny®

Náš koncept zůstává stále stejný: podobně jako v Hustopečích, i zde nabízíme kromě Mandlovky, mandlové kávy a domácích dortíků také různé výrobky s obsahem mandlí či Mandlovky, vesměs od malých lokálních výrobců. Najdete u nás kosmetiku s mandlovým olejem, sušená rajčata s mandlemi či mandlovou paštiku a mnoho dalšího. V létě určitě přijde k chuti osvěžující drink s kapkou Mandlovky, jejíž nabídku máme v Brně dokonce širší než v Hustopečích!

Produkty Mandlárny si můžete koupit přímo v mandlové kavárně nebo si můžete vybrat i z pohodlí domova v našem e-shopu.
 

 


Užijte si u nás léto i zimu

Pohodlně se usaďte na malebné zahrádce pod dominantami Brna a užívejte si krásné dny v metropoli. A když je sychravo, čekají na vás útulné prostory, kde můžete trávit čas se svými přáteli.
Dejte si třeba Mandlové Frizzante nebo pravé mandlové pivo.

 

 


Narozeninová oslava nebo rozlučka se svobodou

Hledáte, kde oslavit narozeniny, nebo uspořádat rozlučku se svobodou v Brně? Mandlárna je přesně to, co hledáte. Vyjdete do horního patra s nádherným výhledem na Dominikánské náměstí. Ocitnete se v krásném prostoru, který bude celý váš pro oslavu, rozlučku či jiný večírek. Naše mandlové barmanky se postarají o to nejlepší pití a občerstvení a vy si můžete užívat svoji pohodu.

Nabízíme také řízené degustace pro skupiny či možnost firemního teambuildingu a pronájem salonku.

 

 

 Jak to v Mandlárně žije? Sledujte nás na Facebooku

Přidejte si nás na Facebooku, budete tak mít jako první info o nových dobrotách, drincích, akcích atd.Zveme vás na výlet

Užijte si krásný den v Hustopečích

Navštivte i naši designovou kavárnu v Hustopečích, městě mandloní a jedinečných mandloňových sadů s rozhlednou. Naplánujte si krásný výlet na víkend –⁠ posilněte se u nás v kavárně v Hustopečích, kde dostanete plánek, který vás zavede po stopách mandloní. Cestou navštívíte rozhlednu a mandloňové sady, kde si můžete poležet na dece a pokochat se výhledy na jižní Moravu. Těšíme se na vás.

 

 

Sledujte nás na
sociálních sítích
facebook instagram youtube