Limitovaná série Mandlovky s obrazem
mandlové víly od mistra Antonína Vojtka

Mandlovka

která zrála v sudech 

Dubové sudy výrobci luxusního alkoholu vyhledávají kvůli typickému aromatu, které pálence propůjčí. Už v prvním doušku naší výraznější limitované Mandlovky vás na jazyku poškádlí řízný tón dubu podtržený kouřovým závěrem. Pokud fandíte whisky, určitě se zamilujete. Ale nebojte se, dubová Mandlovka zachutná i jazykům stvořeným pro jemnější chutě. Na lahvi najdete originální motiv mandlové múzy. 

Akátové sudy jsou oblíbené kvůli menšímu obsahu tříslovin, takže vás v chuti Mandlovky nečeká žádný nádech dřeva ani kouře. Ohromí vás rovnováhou hořkomandlového aromatu obohaceného o jemné koňakové tóny. Od prvního doušku poznáte, že jde o luxusní pití pro speciální příležitosti. Na lahvi najdete originální motiv mandlové múzy.

Umělecké dílo jako bonus k jubileu autora 

Ke každé z 85 lahví této minisérie získáte originální kresbu jihomoravského malíře Antonína Vojtka. Ten v roce 2019 namaloval všech 85 obrazů ručně, abyste vždy získali originál. Ve zmíněném roce pan Vojtek oslavil 85 let, a proto vznikla tato série. S každou mizející lahví automaticky stoupá hodnota zbývajících. I vy můžete získat unikátní kousek do své sbírky výjimečných pálenek. 

Zlatavý nektar v prémiové lahvi 

Zrání v dubovém sudu zbarvilo Mandlovku do světle zlatavého odstínu medu. Likér vás ohromí jemnou jiskrou a průzračností, která pableskuje zevnitř prémiové skleněné lahve vyvedené v hranatějších konturách. Bytelné dno a stěny lahve posouvá směrem k absolutní špičce mezi prémiovými lahvemi skleněný uzávěr se zábrusem, který doplňuje vysoce lesklý kovový top. Unikátní je také plaketa z leštěného hliníku s embosovaným názvem likéru. Dubová Mandlovka vás oslní chutí i barvou, ať už si ji budete vychutnávat sami nebo ve společnosti.

Lahev limitované Mandlovky z dubového sudu s obrazem od Antonína Vojtka pohled na hranu  Set lahve Mandlovky z dubového sudu s originálním obrazem od Antonína Vojtka a dárkovou krabičkou Lahev limitované Mandlovky z dubového sudu s obrazem od Antonína Vojtka pohled na stranu

10 měsíců v dubovém barikovém sudu 

Limitovanou edici Mandlovky jsme pro vás nechali pečlivě uzrát. Strávila 10 měsíců v dubovém sudu, který vlastnoručně a s veškerým svým řemeslným umem vyhotovil zkušený moravský bednář, pan Bařina z Čejkovic. Právě on má zásadní podíl na výsledné barvě a chuti dubové Mandlovky. Jsme velmi rádi, že Mandlovka zůstává srdcem na jižní Moravě, i když zaručeně potěší taky všechny milovníky prémiových likérů z Čech a Slezska. 

 

Jantarový elixír v prémiové lahvi 

Zrání v akátovém sudu zbarvilo Mandlovku do tmavě zlatého odstínu jantaru. Likér vás ohromí plnými tóny barvy, která se hrdě hlásí o slovo zevnitř prémiové skleněné lahve se sklokeramickým potiskem. Lahev jsme pro limitované série vybavili vysoce lesklým kovovým topem skleněného uzávěru se zábrusem a plaketou z kvalitního broušeného hliníku, do níž je embosovaný název likéru. Spolehněte se, že vás akátová Mandlovka nadchne chutí i vzhledem v každičkém detailu. 

Lahev limitované Mandlovky z akátového sudu s obrazem od Antonína Vojtka pohled na stranu Set lahve Mandlovky z akátového sudu s originálním obrazem od Antonína Vojtka a dárkovou krabičkou  Lahev limitované Mandlovky z akátového sudu s obrazem od Antonína Vojtka pohled na hranu

10 měsíců v prvotřídním akátovém sudu 

Limitovanou edici Mandlovky jsme nechali zrát 10 měsíců v akátovém sudu. Ručně a s nejvyšší pečlivostí i řemeslným umem nám sud vyrobil zkušený moravský bednář, pan Bařina z Čejkovic. I on má zásadní podíl na finální barvě a chuti akátové Mandlovky. Stále tak platí, že je Mandlovka ze srdce jižní Moravy. Ale nebojte se, radost v naší republice zaručeně udělá každému od Aše po Jablunkov. 

Ručně psané číslo je zárukou originálu 

Všech 85 lahví z limitované série Mandlovky jsme ručně opatřili číslem. Podle stříbrného označení na zadní straně lahve poznáte, že je i ta vaše nezaměnitelným originálem a je jediná na světě. Kdybyste takový unikát chtěli dopřát i svým kamarádům nebo rodině jako dárek, dejte nám vědět. K jubileu nebo datu narození společně vybereme nejlepší možné číslo lahve. Samozřejmě jen z těch, které ještě budou skladem.

Ukázka jak se ručně píše číslo každé lahve na exkluzivní Mandlovku Ukázka jak se ručně píše číslo každé lahve na exkluzivní Mandlovku

 

Sledujte nás na
sociálních sítích
facebook instagram youtube