Magazín Mandle / Novinky

Mandlárna konečně v Praze

1. 9. 2023 Novinky

Velkolepé otevření Mandlárny v Praze

Když kněžna Libuše pronesla svoji slavnou věštbu "Vidím město veliké, jehož sláva bude hvězd se dotýkati.", možná ještě v té době netušila, jak moc se toto proroctví naplní. O to víc určitě netušila, že s velkou slávou se v samotném centru tohoto města bude otvírat také Mandlárna. Grand opening se uskutečnil za přítomnosti všech, kteří mají s Mandlárnou něco společného. Nechyběla také zpěvačka Dasha, která se ujala role kmotry nové Mandlárny v Loretánské ulici.

   

Jedna návštěva nestačí

Prahu jsme měli v hledáčku už nějakou dobu, ale pořád jsme čekali na ten "správný moment". Ten přišel začátkem tohoto roku a nebyl sám, doprovázen byl totiž i tou správnou ženou, kterou je Kateřina Holna. Před třemi lety totiž zavítala Kateřina Holna do Mandlárny v Brně, kde propadla kouzlu Jižní Moravy a vzplála v ní láska k mandlím a lahodné Mandlovce. Jako správná podnikavá žena si téměř okamžitě domluvila schůzku s Kateřinou Kopovou, a společný plán na pražskou pobočku Mandlárny byl na světě. V květnu tohoto roku Kateřina Holná objevila ideální prostory a se vší vervou se pustila do rekonstrukce. Zažila si slastné i strastiplné momenty, ale co je nejdůležitější - tyto krásné prostory v centru Prahy jsou už pár týdnů domovem první pražské Mandlárny.

 

Jsme velice rádi, že se Mandlárna opět mohla přiblížit dalšímu velkému městu, kam přináší kouzlo jihomoravských mandloňových sadů. Přijďte si vychutnat to nejlahodnější mandlové potěšení, které u nás najdete.

Zjistěte více o Mandlárně v Praze

Autor článku
Michal Daněk

Nejoblíbenější mandlové dobroty

Ochutnejte unikátní likéry pevně spojené s mandloňovým sadem v Hustopečích, který je evropskou raritou. Originál, který si vás hned získá...

Sledujte nás na
sociálních sítích
facebook instagram youtube