Magazín Mandle / Novinky

Mandlovka získala bronzovou medaili na Czech National Spirits Competition 2023!

8. 1. 2024

 

V nedávném slavnostním vyhlášení v historických prostorách Strahovského kláštera v Praze si oblíbená Mandlovka odnesla ceněnou bronzovou medaili v rámci prestižního Czech National Spirits Competition 2023 (CNSC). Toto ocenění je pro nás vynikající úspěch a důkazem kvality našich produktů.

CNSC je mezinárodní soutěž, která si klade za cíl prezentovat oficiální a registrované výrobce destilátů a představit jejich produkty široké veřejnosti. Soutěž probíhá na základě pečlivého hodnocení odborníky a je jedním z nejuznávanějších míst pro ocenění destilátů v České republice.

Kateřina Kopová, představitelka našeho týmu, s hrdostí převzala cenu 3. prosince 2023. Toto uznání je důkazem kvality a pečlivé práce, která byla vložena do výroby naší Mandlovky.

Hustopečská Mandlárna, známá svou specializací na vynikající destiláty z mandlí, má za sebou dlouhou historii přinášení kvalitních produktů na trh. Naše mandlovka, vyrobená s péčí a odborností, se stala jedním z našich nejoblíbenějších výrobků, což nám přineslo toto skvělé ocenění v rámci CNSC 2023.

Chceme také vyjádřit upřímné poděkování všem, kteří nás podporovali a přispěli k našemu úspěchu. Bez této podpory by tato cesta nebyla možná.

Mandlovka si s hrdostí odnáší svou bronzovou medaili z Czech National Spirits Competition 2023, což je skvělé ocenění nejen pro naši mandlovku, ale i pro celý náš tým. Jsme nadšeni z tohoto úspěchu a těšíme se, že můžeme dále přinášet vynikající produkty našim zákazníkům.

Také višňová mandlovka zaujala odbornou porotu, a to v soutěži Pálenka roku v roce 2023 získala zlatou medaili, v kategorii višňové likéry. Jsme velmi rádi, že se potvrdilo, že i tato Mandlovka má v našem portfoliu svůj velký význam. 

Autor článku
Petra Chromá

Nejoblíbenější mandlové dobroty

Ochutnejte unikátní likéry pevně spojené s mandloňovým sadem v Hustopečích, který je evropskou raritou. Originál, který si vás hned získá...

Sledujte nás na
sociálních sítích
facebook instagram youtube