Nový web - nové možnosti - stále stejná Mandlárna
Platby kartou, vzhled i pohodlnější objednávání

23. 1. 2020

Vezmeme to pěkně postupně! Po tom, co nás "vypekly" zákony a jiné paradoxy, jsme museli změnit název původní Mandlovice na novou, ale chutí i recepturou stejnou Mandlovku. To už ale všichni víme. :) Následovalo několik změn, které postupně obrodily naši flotilu výrobků, přidali jsme zase nějaká ta exkluzivní pití, tentokrát i s obrazy od pana Vojtka. A aby toho nebylo málo, rozhodli jsme se přijít blíž i k vám!

Začala se rodit Mandlárna Brno

Brno pro nás bylo vždycky blízko. Hustopeče byly hlavně v létě okupované Brňáky a Mandlárna v Hustopečích si užívala vysokou návštěvnost. Mnoho z vás ale chtělo mandlovou kávu od profesionála taky každé ráno po cestě do práce, užívat si degustace s kolegy bez dojíždění, a tak nějak žít nejen Brno, ale taky #žítMandlárnu. Tu v Brně jsme se tedy rozhodli vybudovat na nejúžasnějším místě, v prostorách krásného domu na Dominikánském náměstí 1, hned vedle Špalíčku. Navíc bude sloužit jako výdejní místo pro online objednávky, takže #parkujzadarmo ve Špalíčku a dvěma kroky rovnou z auta do Mandlárny!

Mandlárna je online na plný pecky

Facebook, instagram, web a vlastně všechny ty internety už jsme dávno zdolali! :) Ale chtělo to kus vylepšit. S novým webem jsme poskočili zase o krok dopředu a konečně zajistili platby kartou! Je to velká věc, protože teď už to bude skoro jako sámoška. (Teda, procesy jsou namáhavé, takže - již brzy!) No a aby toho nebylo málo, zkuste taky jednoduchý způsob, jak si poskládat dárkovou krabici. Dát si do ní můžete skoro cokoliv, a jde to úplně snadno.

Nezapomeňte nás sledovat i dál, protože rok je teprve na začátku a kdo ví, co ještě vyvedem! 

Sledujte nás na
sociálních sítích
facebook instagram youtube