Kávová Mandlovka 1,5 l

Kávová Mandlovka 1,5 l

Maxi balení likéru s vyladěnou chutí kávy a mandlí. Skvělá jako dárek.

Kategorie: likér

Objem: 1,5 l

Alkohol: 25% obj.

Složení: velejemný líh neutrální, přírodní kávové aroma, kulér (Itálie), cukr, přírodní hořkomandlové aroma

Plněno do skla s praktickým skleněným uzávěrem s broušeným kamenem

Výrobce: Hustopečská mandlárna s.r.o., Na Úvoze 1448/2, Hustopeče 693 01

1 290 Kč Cena s 21% DPH
Skladem u Vás do 3 dnů
ks

Doprava od 180  Kč, při nákupu nad 2000  Kč doprava ZDARMA

Maxi balení likéru s vyladěnou chutí kávy a mandlí. Skvělá jako dárek.

Kategorie: likér

Objem: 1,5 l

Alkohol: 25% obj.

Složení: velejemný líh neutrální, přírodní kávové aroma, kulér (Itálie), cukr, přírodní hořkomandlové aroma

Plněno do skla s praktickým skleněným uzávěrem s broušeným kamenem

Výrobce: Hustopečská mandlárna s.r.o., Na Úvoze 1448/2, Hustopeče 693 01

Maxi Kávová Mandlovka

Pro náročné milovníky našeho kávovo-mandlového likéru jsme připravili skvostnou variantu v nadstandardně velkém provedení. Pokud chystáte oslavu nebo chcete někomu udělat radost velkým dárkem v prémiové lahvi, je pro vás Kávová Mandlovka v 1,5 litrové lahvi jako dělaná. Jakmile ji dostanete do ruky, jen těžko se s ní budete loučit. Tak se s obdarovaným raději domluvte, že si ji pak vypijete společně.  

 

Nezaměnitelná symfonie chuti mandlí a kávy

Kávová Mandlovka vznikla jedno letní odpoledne při popíjení kávy. Pár hostů Mandlárny napadlo vyzkoušet spojení chutí výběrové kávy s Mandlovkou. A když se odhodlali obrátit panák likéru do espressa a poprvé nesli šálek ke rtům, určitě je nenapadlo, jak oblíbený likér právě přivedli na svět. Od té doby uplynula už řada let a my jsme proces výroby samozřejmě vyladili za pomoci přírodních produktů a aromat. Jsme rádi, že si Kávová Mandlovka našla pevné místo v srdcích i snech mnoha žen, ale i mužů, kteří nepohrdnou lehce nasládlým likérem s unikátním chuťovým profilem. 

Čtveřice lahví Kávové Mandlovky s různým objemem. Nejvýraznější varianta 1,5 l.

 

Zrozená v srdci jižní Moravy 

I když si Kávovou Mandlovku pochvalují lidé po celé republice a na Slovensku jakbysmet, vznikla v samém srdci jižní Moravy v Hustopečích. Pro svou kávovou barvu, chuť, a hlavně vůni se stala pojmem pro spousty milovníků likérů. I proto zdobí nejeden stůl významných událostí a oslav, stejně jako patří do speciální sekce domácích likérníků i vitrín vyhlášených barů. S chutí po ní sáhnou i slavné osobnosti, které se pro její chuť rády vracejí do Hustopečí, aby si na ní pochutnali přímo v místě, kde vznikla. 

Mapa republiky s lahví Kávové Mandlovky v místě, kde leží Hustopeče

Mandlovku vyrábíme s pokorou k přírodě

Bez kvalitní půdy a zodpovědného přístupu k přírodě bychom se dnes v mandloňových sadech projít nemohli. Staráme se proto pečlivě o každou jejich část, a věnujeme jim veškerou naši energii. Stejně pečlivě se staráme také o naše produkty. Mandle vypěstované v našich sadech slouží k volnému sběru návštěvníkům, čímž rozšiřujeme povědomí a znalosti o těchto unikátních stromech v našem kraji. Kvalitní kořeny a zodpovědný přístup totiž nesou ovoce. Místy je to dřina, která ale v každé minutě dává smysl. Pro nás i pro přírodu.   

Řady mandloní v hustopečských mandloňových sadech. Detail na rozkvetlou větvičku mandloně.

TIP: Namíchejte si Mind Eraser s esencí mandlí 

Oblíbený drink vhodný na páteční předěl za náročným pracovním týdnem zvládne připravit snadno i úplný začátečník. Do sklenice s ledem nalejete Kávovou Mandlovku, přidáte Tonic a na konec zakápnete citronem.

0,06 l Kávová Mandlovka 
0,06 l Tonic 
led a vymačkaný citron

 

Podívejte se i na další velikosti lahví Kávové Mandlovky 

Pokud váháte, jak velkou lahev byste měli objednat napoprvé, sáhněte po klasice. Půllitr je tak akorát. Můžete ji vypít sami i s přáteli. Chci 0,5 l Kávové Mandlovky

Říkáte si, že vám bude pro začátek stačit kapesní varianta, kterou vezmete třeba na výlet na hory? Zkuste vyrazit s kapesními 0,2 l Kávové Mandlovky

No a pokud se chystáte někam dál letadlem, určitě si přibalte aspoň mandlového trpaslíka. Na letišti projde kontrolou a vy si mezi oblaky vychutnáte lahvičku 0,05 l Kávové Mandlovky

Sledujte nás na
sociálních sítích
facebook instagram youtube