Křest Mandlárny Brno a novinky
Křest jak Brno je za námi

8. 10. 2020

Vy, kteří nás sledujete na facebooku či instagramu, jste určitě zaznamenali, že jsme letos otevřeli brněnskou pobočku. Teprve na začátku října jsme se dostali k tomu, abychom ji slavnostně pokřtili. Březnové otevření kavárny totiž vyšlo na nepříznivé období spojené s omezeními v souvislosti s epidemií Covid 19. Původní datum slavnostního otevření bylo stanoveno na pátek 13. března a v tomto případě pátek 13. skutečně přinesl smůlu - stát kavárnu zavřel ještě dřív, než stihla otevřít.

Přes léto nějak nebyl čas, a proto jsme se k slavnostnímu otevření dostali až 1. října. Nechtěli jsme riskovat špatnou volbu data a namísto nešťastného pátku jsme raději vybrali čtvrtek.

Roli kmotry přijala herečka a šansoniérka s Brnem spjatá - Chantal Poullain, která slavnostní večer obohatila několika šansony, zazpívané charakteristickým sexy chraplákem. Podle jejích slov se zde cítila jako doma, protože po svatbě s Bolkem Polívkou a po narození syna Vladimíra bydlela jen kousek od kavárny na Dominikánské 8 (Mandlárna má adresu Dominikánská 1) a do míst dnešní Mandlárny chodila na oběd do tehdejší menzy.

Samotný křest byl proveden letošními novinkami – Mandlovkou z dubového sudu a Meruňkovkou z akátového sudu, které prozatím nejsou v prodeji. Jejich prodej plánujeme od 20. října a jako každý rok jde o limitovanou edici, tudíž počet kusů je omezen. Určitě vyhlásíme o tyto novinky nějakou soutěž, takže pokud se budete chtít zapojit, sledujte náš facebook.

Několik fotek ze slavnostního večera (autoři: Michal Daněk a Pavla Melenová https://www.facebook.com/pavlamelefoti):

Sledujte nás na
sociálních sítích
facebook instagram youtube