Mandlárna® Brno
navštivte nás v centru

  

 


Vychutnejte si přírodu v centru Brna
v mandlové kavárně

Dopřejte si odpočinek od rušného města a najděte útočiště v naší oáze mandloňového klidu. V Brně jsme našli krásné místo v centru vedle Velkého Špalíčku na Dominikánské 1, naproti kostela sv. Michala, takže když se u nás uvelebíte do našich žlutých křesel, nic vás nebude rušit, jen přes okno vám tiše zamávají krásné barokní sochy. Kouzlo tohoto místa vám zpříjemní přírodní delikatesy z Mandlárny.

Ukázat na mapě

 

 

 

Přijďte ochutnat pravé mandlové likéry, pivo a delikatesy z Mandlárny®

Náš koncept zůstal stejný - i zde, stejně jako v Hustopečích, nabízíme kromě Mandlovky, mandlové kávy a domácích dortíků také různé výrobky s obsahem mandlí či Mandlovky, vesměs od malých lokálních producentů. Najdete u nás kosmetiku s mandlovým olejem, sušená rajčata s mandlemi či mandlovou paštiku... V létě určitě přijde k chuti osvěžující drink s kapkou Mandlovky - a zde jsme oproti Hustopečím dokonce rozšířili nabídku!

Produkty Mandlárny si můžete koupit  přímo v mandlové kavárně nebo si můžete vybrat i z pohodlí domova v e-shopu.
  

 Užijte si u nás léto i zimu

Pohodlně se usaďte na malebné zahrádce, která čeká jen na vás, pod dominantami Brna a užívejte si krásné dny v metropoli. V zimě i přes léto na vás čekají útulné prostory, kde můžete trávit čas se svými přáteli. Dejte si třeba Mandlové Frizzante, nebo pravé mandlové pivo.
 

 Oslavte u nás narozeniny, nebo uspořádejte svou nezapomenutelnou rozlučku

Hledáte, kde oslavit narozeniny, nebo uspořádat rozlučku se svobodou v Brně? Mandlárna je přesně to místo, které hledáte. Vyjdete do horního patra s nádherným výhledem na Dominkánské náměstí. Ocitnete se v krásném prostoru, který bude celý váš pro oslavu, rozlučku, či jiný večírek. Naše mandlové barmanky se postarají o to nejlepší pití a občerstvení a vy? Vy už můžete řádit až do rána :)

 

 

Nabízíme také řízené degustace pro skupiny či možnost firemního teambuildingu a pronájem salonku.Jak to v Mandlárně žije? Sledujte nás na Facebooku

Přidejte si nás na Facebooku, budete tak mít jako první info o nových dobrotách, drincích, akcích atd.
Facebook Mandlárna BrnoMandlárnu najdete přímo v centru Brna

Chcete si zarezerovat místo, objednat salónek na oslavu nebo rozlučku se svobodou? Zavolejte nám, jsme tu pro vás každý den.

Mandlárna Brno, Dominikánská 1
Otevírací doba: Po-Ne 10:00 - 21:00

Mandlová linka: 775 391 335
Zveme vás na výlet,
užijte si krásný den v Hustopečích

Navštivte i naši druhou designovou kavárnu v Hustopečích, městě mandloní a jedinečné mandloňové sady s rozhlednou.  Naplánujte si krásný výlet na víkend, začnete u nás v kavárně v Hustopečích, kde se posílíte, dostanete plánek a vydáte se po stopách mandloní. Navštívíte rozhlednu, mandloňové sady, kde si můžete poležet na dece a pokochat se výhledy na jižní moravu. Zveme dámy, pány i rodiny s dětmi. O všechny se postaráme. Těšíme se na vás.

 
 

Sledujte nás na
sociálních sítích
facebook instagram youtube