Mandlová limonáda 5+1

Mandlová limonáda 5+1

Mandlová limonáda pro 6. V praktickém nosiči na párty i na výlety. Podělte se.

Objem: 6x 250 ml

Plněno do plechu se sterilním víčkem

Min. trvanlivost: uvedeno na obalu

Skladujte v temnu a chladu

Dodáváno s praktickým obalem na nošení

245 Kč Cena s 12% DPH
Skladem u Vás do 3 dnů
ks

Doprava od 180  Kč, při nákupu nad 2000  Kč doprava ZDARMA

Mandlová limonáda pro 6. V praktickém nosiči na párty i na výlety. Podělte se.

Objem: 6x 250 ml

Plněno do plechu se sterilním víčkem

Min. trvanlivost: uvedeno na obalu

Skladujte v temnu a chladu

Dodáváno s praktickým obalem na nošení

6 MANDLOVÝCH LIMONÁD V 1 PACKU

Plánujete letní piknik s rodinou, vyrážíte na celodenní výlet s přáteli nebo chcete překvapit na párty netradičním příspěvkem do nealko baru? To všechno vám Mandlová limonáda hravě splní. Navíc ji můžete snadno přenést, kamkoliv zatoužíte. Šestici plechovek jsme totiž pohodlně usadili do praktického nosiče. Kilo a půl těžkou zásilku svěžesti zvládnou odnést i děti, pro které je to skvělá varianta pití od jara do podzimu.

CHUTNÁ, OSVĚŽÍ A MÁ VITAMÍNY

Těšte se na uznalé pokyvování všech, komu Mandlovou limonádu nabídnete poprvé. Schválně, jestli odhalí všechny chutě, které jsme do nápoje pečlivě vybrali. A co vy, trefili byste všechny? Kromě vévodící mandlové chutě jsme přidali citronovou šťávu, extrakt z květu pomerančů a špetku přírodní vanilky. A jako bonus v limonádě najdete taky vitamíny B3, B5, B6 a B9.

OSVĚŽTE SE NA CESTÁCH I DOMA

I když se balení šestice Mandlových limonád tváří jako stvořené výhradně na cesty, není to tak. Klidně si můžete six pack vzít s sebou na zahradu nebo do obýváku, kde bude osvěžující chuť mandlí a citronu stejně skvělá jako kdekoliv jinde. A abyste měli jistotu, že můžete pít přímo z plechovky (kdo by se zdržoval se sklenicí, že…), opatřili jsme vršek plechovky sterilním krytem. Pokud vám limonáda zachutná, není nic jednoduššího než si domů objednat přesně tolik samostatných plechovek, kolik budete chtít.

 

NEALKO CHUŤOVKA PRO MALÉ I VELKÉ

Od začátku jsme tušili, že Mandlová limonáda nebude jen pro děti. Ale překvapilo nás, kolik dospělých si v létě raději objedná naši nealkoholickou limonádu, než aby zahnali žízeň pivem nebo jiným alko drinkem. Na druhou stranu máme radost, že můžete nabídnout skvělé letní pití všem cyklistům a řidičům, kterých v kavárně vítáme hodně. No a jak to tak bývá, co člověku zachutná, chce s sebou domů (případně na cestu). Takže se nebojte pojistit zásobou cestovního balení. Poděkují vám dospělí i děti, kterým limonádu nabídnete. 

Rádi byste naši limonádu nejdřív ochutnali, ať víte, do čeho jdete? Stavte se na ni do Mandlárny, případně si kupte jednu nebo dvě plechovky na ochutnání

Kartonové balení je navíc plně recyklovatelné, stejně jako plechovky samotné. :)

Sledujte nás na
sociálních sítích
facebook instagram youtube