Mandlovka 0,5l

Mandlovka 0,5l

Dopřejte si nezaměnitelnou chuť mandlí v podobě lahodné Mandlovky. Čirost, kvalita a jedinečná chuť ukrytá v designové lahvi.

Objem: 0,5l

Alkohol: 38% obj.

Složení: vinný líh (Itálie), vinný mošt, přírodní hořkomandlové aroma

Plněno do skla s praktickým skleněným uzávěrem

399 Kč Cena s 21% DPH
Skladem u Vás do 3 dnů
ks

Doprava od 180  Kč, při nákupu nad 2000  Kč doprava ZDARMA

Dopřejte si nezaměnitelnou chuť mandlí v podobě lahodné Mandlovky. Čirost, kvalita a jedinečná chuť ukrytá v designové lahvi.

Objem: 0,5l

Alkohol: 38% obj.

Složení: vinný líh (Itálie), vinný mošt, přírodní hořkomandlové aroma

Plněno do skla s praktickým skleněným uzávěrem

Unikátní Mandlovka z Mandlárny

Dopřejte si nezaměnitelnou chuť mandlí v podobě lahodné Mandlovky. Čirost, kvalita a jedinečná chuť ukrytá v designové lahvi s odkazem na vinařskou historii města, ze kterého Mandlovka pochází. Unikátnost mandloňových sadů v Hustopečích je vtištěna do tohoto lahodného likéru od základu chuti, až po uzávěr.

Mandlovka bývá s radostí přijímaným dárkem, díky své síle a lahodnosti obvykle velmi potěší muže i ženy. Velmi často se však od zákázníků dozvídáme, že se jim lahev darovat nepodařilo, neboť se s ní nebyli schopni rozloučit. Někteří Mandlovku pořizují za účelem vytvoření dobrého dojmu na pozvané hosty, po čase ale připouštějí, že před příchodem návštěvy Mandlovku raději schovávají. 

 

Historicky osvědčená receptura

Mandlovka se dodnes vyrábí podle receptury bývalého správce hustopečských mandloňových sadů. Jedinečná receptura, kterou jinde ve světě nenajdete. Ryze česká Mandlovka se díky své chuti dostala do hledáčku mnoha sběratelů, a nechyběla na stole i při několik významných událostech.

 

Jedinečná chuť oceněná nejen odborníky

V roce 2022 zvítězila Mandlovka v soutěži Czech National Spirits Competition, kde získala první místo v kategorii Nejlepší český ostatní likér roku.

Lahodnou mandlovou chuť oceňují ale i barmani, kteří ji přidávají do nejrůznějších koktejlů a drinků. Pro její jemnost a specifickou chuť i vůni je vhodná jako spestření, ale i jako základ alkoholických drinků.

V minulých letech se Mandlovka stala také základem pro oficiální drink města Brna v rámci letních festivalů.

  

 

Mandlovku pro vás vyrábíme se stejnou péčí a láskou, kterou dáváme i našim mandloňovým sadům

Mandloňové sady se dnes těší velkému zájmu ze strany místních i turistů, a to především v době jejich květu. Pro nás jsou ale významným bodem zájmu po celý rok. Právě samotné plody mandlí jsou hlavní přísadou většiny našich výrobků. Trváme na vysoké kvalitě, chuti i vzhledu našich produktů. A právě proto věnujeme stejně velkou péči také našim mandloňovým sadům. Odkaz historie, který znovu ožívá také v podobě Mandlovky samotné, je základním kamenem naší práce.

 

 

Vychutnejte si Mandlovku také ve formě oblíbených drinků

Mandlovka-Tonic
Jednoduché letní osvěžení ve formě lahodného drinku. Jednoduše nalejte Mandlovku na led, přidejte Tonic, a nezapomeňte na plátek čerstvé okurky. Hotovo!

0,04 l Mandlovka
0,25 l Tonic
plátky čerstvé okurky
led

 

 

Výrobce:  Hustopečská mandlárna s.r.o., Na Úvoze 1448/2, Hustopeče 693 01.

Sledujte nás na
sociálních sítích
facebook instagram youtube