Mandlovka 1,5 l

Mandlovka 1,5 l

Dopřejte si maxi balení Mandlovky. Stane se klenotem večírku u vítaným dárkem.

Kategorie: lihovina

Objem: 1,5 l

Alkohol: 38% obj.

Složení: vinný líh (Itálie), vinný mošt, přírodní hořkomandlové aroma

Plněno do skla s praktickým skleněným uzávěrem s broušeným kamenem

Výrobce: Hustopečská mandlárna s.r.o., Na Úvoze 1448/2, Hustopeče 693 01

1 290 Kč Cena s 21% DPH
Skladem u Vás do 3 dnů
ks

Doprava od 180  Kč, při nákupu nad 2000  Kč doprava ZDARMA

Dopřejte si maxi balení Mandlovky. Stane se klenotem večírku u vítaným dárkem.

Kategorie: lihovina

Objem: 1,5 l

Alkohol: 38% obj.

Složení: vinný líh (Itálie), vinný mošt, přírodní hořkomandlové aroma

Plněno do skla s praktickým skleněným uzávěrem s broušeným kamenem

Výrobce: Hustopečská mandlárna s.r.o., Na Úvoze 1448/2, Hustopeče 693 01

Maxi Mandlovka pro mimořádné příležitosti

Luxusní varianta Mandlovky ve velkorysém balení. Čirá skleněná lahev vyvedená v působivých křivkách nosí korunu v podobě zabroušeného vršku s hlavou připomínající diamant. Mandlovka o objemu 1,5 l nezklame žádnou návštěvu a kdybyste si jej chtěli po troškách upíjet sami, vydrží vám na řadu dlouhých zimních večerů, které spolehlivě zpříjemní. Jako dárek ohromí a nejvíc potěší ve skvěle padnoucí dárkové krabičce.  

Unikátní Mandlovka ze srdce jižní Moravy

Mezi milovníky a milovnicemi dobrého pití je Mandlovka pojmem. Patří na stůl při významných oslavách narozenin a jubileí, je vyhledávaným přípitkem na zahradních posezeních a když ji někomu darujete, bude si to dlouho pamatovat. Navíc si ji oblíbily i významné osobnosti – například herečka Chantal Poullain nebo zpěvačka Dasha.

Čtveřice lahví Mandlovky s různým objemem. Nejvýraznější varianta 1,5 l.

 

Chuť a vůně na medaili

Mandlovka získala v roce 2022 první místo v soutěži Czech National Spirits Competition v kategorii Nejlepší český ostatní likér roku. Tím se nesmazatelně zapsala v této soutěži mezi nejkvalitnější likéry, které v České republice seženete. 

Osobitou mandlovou chuť si oblíbili také jihomoravští barmani, a tak se Mandlovka z Hustopečí stala základem oficiálního drinku města Brna na letním festivalu. I vy si můžete doma snadno namíchat osvěžující koktejl a okouzlit návštěvu Mandlovkou. Nebo si vychutnejte ryzí Mandlovku jen tak.

Mandlovka Spritz detail skleničky Mandlovka v letním drinku na zahrádce Mandlovka v osvěžujícím letním drinku

Ocenění Mandlovka - nejlepší český ostatní likér roku

 

Generacemi prověřená receptura

Mandlovka vychází z tradiční receptury na mandlovici, kterou vymyslel místní správce mandloňových sadů Rudolf Poslušný. Mandlárna dnes s hrdostí pokračuje v tom, co pan Poslušný před několika desetiletími začal. Firma vlastní ochrannou známku na slovo "MANDLOVICE", ale její používání bylo zakázáno v roce 2019 upřesněním a úpravou legislativy v rámci EU. Proto od července roku 2019 nahradila název Mandlovice nová neotřelá "MANDLOVKA".

Když se něco dělá srdcem, poznáte to. I proto se oblíbenost Mandlovky rychle šíří a už dávno neplatí, že by ji znali leda tak v Mikulově na zámku. Zcela jistě ji znají milovníci kvalitního pití i na Pražském hradě a po celé republice. 

Správce mandloňového sadu kultivuje půjdu mezi řadami rozkvetlých mandloní.

Mandlovku vyrábíme s pokorou k přírodě

Bez kvalitní půdy a zodpovědného přístupu k přírodě bychom se dnes v mandloňových sadech projít nemohli. Staráme se proto pečlivě o každou jejich část, a věnujeme jim veškerou naši energii. Stejně pečlivě se staráme také o naše produkty. Mandle vypěstované v našich sadech slouží k volnému sběru návštěvníkům, čímž rozšiřujeme povědomí a znalosti o těchto unikátních stromech v našem kraji. Kvalitní kořeny a zodpovědný přístup totiž nesou ovoce. Místy je to dřina, která ale v každé minutě dává smysl. Pro nás i pro přírodu. 

Řady mandloní v hustopečských mandloňových sadech. Detail na včelu, jak opiluje rozkvetlou větvičku mandloně.

TIP: Namíchejte si osvěžující Mandlovka-Tonic

Lahodný drink zvládne stejně dobře barman i úplný začátečník. Do sklenice s ledem jednoduše nalejte Mandlovku, přidáte Tonic a drink dozdobíte plátkem čerstvé okurky. Pak už jen vychutnáváte osvěžující ohňostroj chutí. 

0,04 l Mandlovka
0,25 l Tonic
plátky čerstvé okurky
led

Detail na osvěžující drink se stopičkou Mandlovky vedle.

Mrkněte se i na další velikosti lahví Mandlovky

Vyzkoušejte královnu našich Mandlovek v lahvi tak akorát pro jednoho nebo pár nejbližších. Vychutnejte si dokonale vyladěnou chuť Mandlovky 0,5 l.  

Říkáte si, že vám bude pro začátek stačit kapesní varianta, kterou vezmete třeba na výlet na hory? Zkuste vyrazit s kapesními 0,2 l Mandlovky

No a pokud se chystáte někam dál letadlem, určitě si přibalte aspoň mandlového trpaslíka. Na letišti projde kontrolou a vy si mezi oblaky vychutnáte lahvičku 0,05 l Mandlovky.

Sledujte nás na
sociálních sítích
facebook instagram youtube