Mandlový sirup

Mandlový sirup

Prvotřídní snoubení chutí mandlí, pomerančových květů a vanilky. 

Objem: 0,75l

Země původu: Česká republika

Plněno do plastové lahve se šroubovacím uzávěrem

Min. trvanlivost: uvedeno na obalu

Skladujte: v suchu a chladu, max. do 20°C

185 Kč Cena s 12% DPH
Skladem u Vás do 3 dnů
ks

Doprava od 180  Kč, při nákupu nad 2000  Kč doprava ZDARMA

Prvotřídní snoubení chutí mandlí, pomerančových květů a vanilky. 

Objem: 0,75l

Země původu: Česká republika

Plněno do plastové lahve se šroubovacím uzávěrem

Min. trvanlivost: uvedeno na obalu

Skladujte: v suchu a chladu, max. do 20°C

OSVĚŽTE SE DOMA, KDYKOLI CHCETE 

Když udeří letní slunce naplno, každý hledá osvěžení. Někdo sáhne po ledu, jiný skočí do bazénu. Ale všichni nakonec ocení letní drink, který uleví organismu od horka. Přesně takový si můžete doma vykouzlit i vy. A nebyli bychom to my, kdyby náš sirup nechutnal po mandlích. Třičtvrtě litrová lahev pro vás znamená 7,5 litrů limonády. Pokud máte raději méně sladké drinky, namícháte klidně až 10 litrů osvěžení. Jestli si limonádu postupně budete usrkávat sami, nebo se rozdělíte s kamarády, to už necháme na vás. Ochutnejte, osvěžte se a užijte si léto na maximum! 

ZACHUTNÁ A NAKOPNE TĚLO VITAMÍNY

I ti nejnáročnější kamarádi a hosté, které si pozvete, ocení vyladěnou harmonii chutí, kterou jsme sirupu propůjčili. Dalo nám to zabrat, ale povedlo se! Můžete se těšit na mandlový úvod, který krásně přirozeně podpoří rafinovaná kombinace vanilky a pomerančových květů. Ty navíc sirupu přidávají i osobitou vůni. K tomu všemu v sirupu najdete taky vitamíny B3, B5, B6 a B9. Takže pitím limonády děláte něco pro své zdraví. To se nedá odmítnout, nebo myslíte, že ano? 

JAK SI NAMÍCHÁT LIMONÁDU

Led zalijte mandlovým sirupem a dolijte jemně perlivou vodou. Ozdobte plátkem citrónu.

Mandlový sirup je skvělý základ, který můžete využít různorodě. Nejčastěji si budete chtít namíchat limonádu, a proto vám prozradíme, jak na to. Budete potřebovat vysokou sklenici o objemu asi 3 dcl. Přibližně čtvrtinu sklenice naplníte ledem, přidáte vodu se sirupem v poměru 10 : 1, dozdobíte plátkem citronu nebo meduňkou a máte luxusní nealko letní drink, který si můžou vychutnat, děti, dospělí, a dokonce i řidiči. Pokud byste náhodou chtěli alkoholickou variantu, přidejte do limonády panák klasické Mandlovky a máte hotovo. A co brčko a deštníček? To už necháme na vás.

KDE JEŠTĚ MANDLOVÝ SIRUP VYUŽIJETE

O limonádě už víte. To ostatně asi nikoho nepřekvapí. Ale představte si, že vám sirup trčí v lednici třeba na podzim nebo v zimě, kdy je venku ošklivě. Pak asi nebudete potřebovat osvěžit limonádou s ledem. Naopak byste v tu chvíli potřebovali zahřát od hlavy až k patě. A i na tohle se vám bude mandlový sirup hodit. Jednoduše ho zalijte zahřátou vodou nebo přidejte do čaje místo medu. Získáte originální hřejivý nápoj, který vás oblaží chutí i účinkem. Opět platí, že můžete dál vylepšovat panákem Mandlovky. 

SLOŽENÍ MANDLOVÉHO SIRUPU

Cukr, voda, aroma, citronový koncentrát (6,4%), přírodní aroma hořká mandle, zákalová emulze, vitaminy: niacin (B3), kyselina pantothenová (B5), vitamin (B6), kyselina listová (B9), extrakt z pomerančových květů, přírodní aroma vanilka, konzervanty: beznzoan sodný a sorban draselný.

Rádi byste naši limonádu nejdřív ochutnali, ať víte, jak si ji doma ze sirupu namíchat? Stavte se na ni do Mandlárny, případně si kupte jednu nebo dvě plechovky na ochutnání

Chystáte párty nebo oslavu a chcete mandlové osvěžení pro všechny? Pořiďte si praktické balení 5+1 s přenoskou a vyrazte klidně na piknik. 

Sledujte nás na
sociálních sítích
facebook instagram youtube