Narozeniny Mandlárny a Burčákové slavnosti
Týden plný akcí

20. 9. 2022

Věděli jste, že Mandlárna slaví už 10. narozeniny? Plnoletá ještě není, a tak si na ni připijeme raději my! Slavit budeme po našem - to znamená s Vámi, a tak trochu volně.

Zahradní párty se uskuteční uprostřed mandloňových sadů u rozhledny v Hustopečích. Oslava, na které byste neměli chybět. Okouzlující atmosféru mandloňových sadů podtrhne energická cimbálová hudba v podání skupiny RŮŽA. A budeme i tančit. Přijďte si s námi připít lahodnou Mandlovkou, užít si krásný úterní podvečer, opéct si něco dobrého na ohni a pokochat se jedinečnými výhledy.

AKCE SE ODKLÁDÁ Z DŮVODU NEPŘÍZNIVÉHO POČASÍ - o novém termínu budeme informovat v události akce, ale i zde na webu. Děkujeme za pochopení
Těšíme se na vás v úterý 27. 09. od 17 hod.
V 18h nás čeká slavnostní přípitek.
Odkaz na mapu konání:
https://goo.gl/maps/ECFkgbUnAQFnsTYy5
Více info v události na Facebooku zde

Mysleli jsme na potřebný čas k odpočinku, a tak nezapomeňte, že 28. 9. je státní svátek, kdy si hlavně vy pořádně odpočiňte. Protože hned na to přicházejí:

Burčákové slavnosti!
Od čtvrtku 29. 9.
bude opět ve městě vládnout tzv. horenské právo! Burčák poteče proudem, na náměstí bude velký jarmark, zpěvy budou znít od rána do večera, a to vše v historickém provedení. Omrkněte oficiální stránky www.burcakoveslavnosti.cz a přijďte za námi!

Sledujte nás na
sociálních sítích
facebook instagram youtube