• Každé zahradní posezení, oslava nebo grilovačka dostane nádech originality.

  Sledujte s námi jak se mandloně připravují na přicházející jaro. Tuto novinkovou zprávu budeme aktualizovat až do chvíle, kdy skutečně vykvetou.

  27.2.2022

  Milevské maškary

  Konečně můžeme říci, že zase vyrážíme na naše oblíbená místa. Jedním z letošních prvních bylo právě Milevsko, kde se konají tzv. Milevské maškary.

  Pokud jedete okolo, nebo si hledáte důvod k návštěvě našeho domovského města, nebo přímo Mandlárny, může vám pomoci kalendář akcí města.

  Každoročně jedeme na maximum po celý rok, a proto je potřeba se aspoň chvíli zastavit.

  Snažíme se neustále posouvat, a nabídnout zákazníkům limitované edice v luxusním kabátu. O to víc nás těší, když si toho lidé všímají.

  Silné krupobití letos poškodilo stromečky mandloní natolik, že nemohou být prodávány. Na podzim a zřejmě ani na jaře se tak u nás nebude prodej konat.

  Novinka letošního roku, která okamžitě zaujala chuťové pohárky našich zákazníků. Každý kdo jej ochutnal už jen čekal, až bude k prodeji. Čekání se vyplatilo, a sirup už je k mání!

  Co může být lepší než si dát v létě jedno chlazené? Snad jen dvě chlazené! Doplnili jsme zásoby piva a máme ho dost snad až do konce léta.

  19.7.2021

  Mandlobraní

  Náš oblíbený svátek plný mandlových dobrot, skvělé hudby a hlavně mandlí, se musel odložit kvůli opakujícím se restrikcím. Naštěstí se situace zlepšila a tak si můžeme užít Mandlobraní!

  Už po 3. se v Milevsku uskuteční akce s úžasnou atmosférou a tancem. Vinaři z Hustopečska a také Mandlárna se postarají o vaše chuťové pohárky, Milevsko a jejich bohatý program pak o skvělou zábavu.

  V neděli 6. června se konal úspěšně nultý roční Dne mandloní v Brně. Pořadatelem byla Mandlárna Brno. Za podpory města Brna a Biskupství brněnského se akce uskutečnila na Dominikánském náměstí. Děkujeme pořadatelům za milou spolupráci

Sledujte nás na
sociálních sítích
facebook instagram youtube