Novinky

Pokud jedete okolo, nebo si hledáte důvod k návštěvě našeho domovského města, nebo přímo Mandlárny, může vám pomoci kalendář akcí města.

Více informací

Každoročně jedeme na maximum po celý rok, a proto je potřeba se aspoň chvíli zastavit.

Více informací

Snažíme se neustále posouvat, a nabídnout zákazníkům limitované edice v luxusním kabátu. O to víc nás těší, když si toho lidé všímají.

Více informací

Silné krupobití letos poškodilo stromečky mandloní natolik, že nemohou být prodávány. Na podzim a zřejmě ani na jaře se tak u nás nebude prodej konat.

Více informací

Novinka letošního roku, která okamžitě zaujala chuťové pohárky našich zákazníků. Každý kdo jej ochutnal už jen čekal, až bude k prodeji. Čekání se vyplatilo, a sirup už je k mání!

Více informací

Co může být lepší než si dát v létě jedno chlazené? Snad jen dvě chlazené! Doplnili jsme zásoby piva a máme ho dost snad až do konce léta.

Více informací

19.7.2021

Mandlobraní

Náš oblíbený svátek plný mandlových dobrot, skvělé hudby a hlavně mandlí, se musel odložit kvůli opakujícím se restrikcím. Naštěstí se situace zlepšila a tak si můžeme užít Mandlobraní!

Více informací

Už po 3. se v Milevsku uskuteční akce s úžasnou atmosférou a tancem. Vinaři z Hustopečska a také Mandlárna se postarají o vaše chuťové pohárky, Milevsko a jejich bohatý program pak o skvělou zábavu.

Více informací

V neděli 6. června se konal úspěšně nultý roční Dne mandloní v Brně. Pořadatelem byla Mandlárna Brno. Za podpory města Brna a Biskupství brněnského se akce uskutečnila na Dominikánském náměstí. Děkujeme pořadatelům za milou spolupráci

Více informací

Vedle Mandlovky, mandlového piva nebo třeba čaje jsme letos našli úplnou pecku pro všechny věkové kategorie. Mandlovou limonádu!

Více informací

Začalo to mandloněmi odrůdy Zora, právě ty jsou typické pros Hustopeče. Později jsme vysadili odrůdu Husle, unikát mezi mandloněmi, protože je vypěstovaná přímo pro Hustopeče. Jenže to nám nestačí, pokračujeme ve výsadbě nejrůznějších odrůd mandloní. Také proto jsme se rozhodli, že založíme unikátní Mandloňové arboretum!

Více informací

Sledujte nás na
sociálních sítích
facebook instagram youtube