Novinky

19.7.2021

Mandlobraní

Náš oblíbený svátek plný mandlových dobrot, skvělé hudby a hlavně mandlí, se musel odložit kvůli opakujícím se restrikcím. Naštěstí se situace zlepšila a tak si můžeme užít Mandlobraní!

Více informací

Už po 3. se v Milevsku uskuteční akce s úžasnou atmosférou a tancem. Vinaři z Hustopečska a také Mandlárna se postarají o vaše chuťové pohárky, Milevsko a jejich bohatý program pak o skvělou zábavu.

Více informací

V neděli 6. června se konal úspěšně nultý roční Dne mandloní v Brně. Pořadatelem byla Mandlárna Brno. Za podpory města Brna a Biskupství brněnského se akce uskutečnila na Dominikánském náměstí. Děkujeme pořadatelům za milou spolupráci

Více informací

Vedle Mandlovky, mandlového piva nebo třeba čaje jsme letos našli úplnou pecku pro všechny věkové kategorie. Mandlovou limonádu!

Více informací

Začalo to mandloněmi odrůdy Zora, právě ty jsou typické pros Hustopeče. Později jsme vysadili odrůdu Husle, unikát mezi mandloněmi, protože je vypěstovaná přímo pro Hustopeče. Jenže to nám nestačí, pokračujeme ve výsadbě nejrůznějších odrůd mandloní. Také proto jsme se rozhodli, že založíme unikátní Mandloňové arboretum!

Více informací

Mandlová višeň jako horký nápoj? Ano, a dokonce si ji zvládnete připravit i doma podle našeho video návodu.

Více informací

16.11.2020

Mandle v medu

Máme pro vás sladkou novinku, kterou si zamilujete! A to rovnou ve třech variantách.
Do 1. 12. navíc za sníženou cenu.

Více informací

Sledujte nás na
sociálních sítích
facebook instagram youtube