Novinky

25.4.2022

Den mandloní 2022

Z procházky, která těm nejšikovnějším trvala slabou hodinku, si nakonec děti odnesly vlastnoručně vyrobený náramek či náhrdelník, ale také nové vědomosti. Dozvěděly se, jak vypadá mandloň nebo co se ukrývá v její skořápce. Na ty, kteří to po cestě nevzdaly, jsme opět čekali u nás před Mandlárnou.

Více informací

18.4.2022

Máme Prostřeno!

Nahlédněte do kuchyně Kateřiny Kopové, a sledujte jak se popasuje s pohoštěním dalších soutěžících.

Více informací

Mandlové velikonoce si můžete užít v téměř nezměněné otevírací době. Procházku do mandloňových sadů tak můžete bez problému začít, nebo zakončit právě u nás.

Více informací

Každé zahradní posezení, oslava nebo grilovačka dostane nádech originality.

Více informací

Sledujte s námi jak se mandloně připravují na přicházející jaro. Tuto novinkovou zprávu budeme aktualizovat až do chvíle, kdy skutečně vykvetou.

Více informací

27.2.2022

Milevské maškary

Konečně můžeme říci, že zase vyrážíme na naše oblíbená místa. Jedním z letošních prvních bylo právě Milevsko, kde se konají tzv. Milevské maškary.

Více informací

Pokud jedete okolo, nebo si hledáte důvod k návštěvě našeho domovského města, nebo přímo Mandlárny, může vám pomoci kalendář akcí města.

Více informací

Každoročně jedeme na maximum po celý rok, a proto je potřeba se aspoň chvíli zastavit.

Více informací

Snažíme se neustále posouvat, a nabídnout zákazníkům limitované edice v luxusním kabátu. O to víc nás těší, když si toho lidé všímají.

Více informací

Silné krupobití letos poškodilo stromečky mandloní natolik, že nemohou být prodávány. Na podzim a zřejmě ani na jaře se tak u nás nebude prodej konat.

Více informací

Novinka letošního roku, která okamžitě zaujala chuťové pohárky našich zákazníků. Každý kdo jej ochutnal už jen čekal, až bude k prodeji. Čekání se vyplatilo, a sirup už je k mání!

Více informací

Co může být lepší než si dát v létě jedno chlazené? Snad jen dvě chlazené! Doplnili jsme zásoby piva a máme ho dost snad až do konce léta.

Více informací

Sledujte nás na
sociálních sítích
facebook instagram youtube