Wineláda s příchutí mandlí či chilli papričkami 165ml

Wineláda s příchutí mandlí či chilli papričkami 165ml

Vinné želé z hroznové šťávy s příchutí mandlí či s chilli papričkami.

Objem: 165 ml

Složení: hroznová šťáva, želírovací cukr, kyselina citrónová, mandle či chilli papričky

Min. trvanlivost: 12 měsíců od data výroby

Plněno: do skla

Alergeny: č.8 mandle

95 Kč Cena s 15% DPH
Skladem
ks

Základní chuť tvoří jemné tóny hroznové šťávy, ta je doplněna příchutí mandlí. K ochutnání doporučujeme i wineládu s příchutí chilli papriček.

Vznik jedinečné Wine Wellness winelády se datuje k 20. 8. 2012, kdy se Wine Wellness Hotel Cento Hustopeče rozhodl vyrábět produkt, který na trhu chybí, i s trochou toho „Švejkovského humoru“ v názvu výrobku. Filozofie je od počátku založena na kvalitní domácí výrobě z vybraných surovin od dodavatelů převážně z jižní Moravy. Základ tvoří vinná šťáva z Vinných sklepů Valtice doplněna různými dalšími příchutěmi jako například bílým vínem nebo  mandlemi. Ochutnejte exkluzivní, 100% přírodní edici winelád Wine Wellness!

Složení: 80% hroznová šťáva, želírovací cukr, regulátor kyselosti: kyselina citronová, 2% mandle nebo 0,5% chilli papričky. Chraňte před slunečním zářením, skladujte při teplotě do 20°C. Po otevření uchovejte v chladu a spotřebujte do 14 dnů.

Výživové údaje na 100g: Energetická hodnota 1020 kJ (243 kcal), Bílkoviny 0,8g, Sacharidy 64g (z toho cukry 64g), Tuky 0,1g (z toho nasycené mastné kyseliny 0,1g), Sůl 0,1g

Výrobce: Wine Wellness Hotel Amande, Husova 8, 693 01 Hustopeče.

Sledujte nás na
sociálních sítích
facebook instagram youtube