Magazín Mandle / Novinky

 • Naše jednoduché mandlové svačinky využijete pro menší děti i větší studenty. A jednu porci si určite připravte i pro sebe do práce:-)

  Je to 5 let, kdy jsme jako Mandlárna přispěli na koupi prvních 6ti koz pro malawské sirotky v Chapananze. K mému úžasu dnes máme téměř stohlavé stádo!

  Neobyčejný čaj, který dokáže v zimě zahřát, ale v létě i příjemně ochladit. Nápoj, který známe od pradávna máme teď nově v podobě sypaného čaje, a navíc je vhodný také na ledu.

  Možná si řeknete, že je to prostě jen káva se zmrzlinou? ALE... když budete mít opravdu speciální ingradience, tak to bude skvělý a možná i nadpozemský zážitek.

  31.7.2023 Tipy

  Grilování

  Letní vaření nemusí být vůbec nudné a jednotvárné. Naše mandlové pochoutky zpestří každou akci a okouzlí vaše chuťové pohárky. Objevte je všechny a pusťte uzdu vaší kulinářské fantazii.

  Netradiční recept se sušenými rajčaty a s kořením ze Sonnentor.

  Turisté, i domácí si ale postupem času zvykají chodit do sadů po celý rok. Napomáhá tomu klid a pohoda, která po většinu roku mezi stromy panuje. Jen v několika málo dnech se v sadech vystřídali malí i velcí, s rozdílnými programi ale se stejným nadšením.

  Rychlý a jednoduchý recept, který máte hotový za pár minut. Když máte na něco chuť nebo přijde nečekaná návštěva.

Nejoblíbenější mandlové dobroty

Ochutnejte unikátní likéry pevně spojené s mandloňovým sadem v Hustopečích, který je evropskou raritou. Originál, který si vás hned získá...

Mandlové produkty

Sledujte nás na
sociálních sítích
facebook instagram youtube