Magazín Mandle / Novinky

Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary

24. 6. 2024

 

Osvěžte se před i po filmu

Vždy s nadšením vyhlížíme každou příležitost, jak se vám přiblížit a kde se můžeme společně setkat. Letos si nenecháme ujít filmovou horečku a vyrážíme za Vámi do věhlasných Karlových Varů! Na nadcházející 58. mezinárodní filmový festival se Mandlárna chystá s úžasnou nabídkou pro všechny festivalové nadšence. Navštivte náš stánek umístěný přímo ve vchodu do hotelu Windsor na kolonádě. Ochutnejte náš signature drink Mandlovka Spritz, Mandlovku a její likérové varianty či mandlovou limonádu v alko i nealko variantě. Místo popcornu zkuste letos zdravější variantu ve formě uzených i slaných mandlí. A o vaše pohodlí a nezapomenutelná selfíčka s mandlovými drinky se postará naše malá zahrádka přímo naproti hotelu, s výhledem na řeku.

 
Hotel Windsor Karlovy Vary

O hladu vás nenecháme!

Spolu s námi bude v hotelu Windsor také bar Bublina, který nabízí velké množství bublinkových drinků, ale kromě toho nabídne také něco na zub. S obojím se pak můžete vydat na prohlídku kolonády, nebo se usadit přímo v naší zahrádce.


Přímo v hotelu Windsor najdete také kino

Sdílejte s námi vaše zážitky

Atmosféra bude nezapomenutelná, to vám už teď můžeme slíbit. A proto všechny návštěvníky zveme, aby náš stánek rozhodně neminuli. Užijeme si společně karlovarský filmový festival v mandlovém stylu! Pro více informací nás nezapomeňte sledovat na Instagramu a Facebooku. A nezapomeňte se s námi podělit také o vaše zážitky. Stories s označením jedné z našich Mandláren rozhodně přesdílíme!

Přijďte za námi

 

Autor článku
Michal Daněk

Nejoblíbenější mandlové dobroty

Ochutnejte unikátní mandlové produkty inspirované mandloňovým sadem v Hustopečích, který je evropskou raritou. Originál, který si vás hned získá...

Sledujte nás na
sociálních sítích
facebook instagram youtube